NIMA Internal Branding
Bestuur
VLNR: Marc van Eck RM (voorzitter), Claudette Deddes, en Harrie Dechering
De achterban van NIMA Internal Branding bestaat uit ongeveer zevenhonderd marketeers. Zij willen de merkwaarden in de organisatie laten leven.
Denk jij ook dat een merk sterker wordt als de merkwaarden ook door de organisatie worden nageleefd? En ben je benieuwd hoe anderen dat voor elkaar krijgen binnen de organisatie? Blijf dan op de hoogte van internal branding en meld je nu gratis aan voor de nieuwsbrief!
Voor wie is dit platform interessant?
Het bestuur is altijd op zoek naar professionals die willen deelnemen en een actieve bijdrage willen leveren aan het vakgebied. We horen het ook graag als je organisaties kent die kennis en ervaringen op dit gebied willen delen. De volgende functies komen veel voor in dit platform.
- Marketeer
- Communicatie professional
- HR manager
Activiteiten
Kijk hieronder voor de evenementen die op de agenda staan. We organiseren ieder jaar verschillende activiteiten op basis van de volgende uitgangspunten:
- Kennisdeling door gesprekken met vakgenoten en discussies
- Presentaties van opvallende cases & publicaties
- Zoeken van het bewijs van internal branding
- Bedrijfsbezoeken
De NIMA Internal Brandingprijs
Drogisterijketen Etos is winnaar geworden van de NIMA Internal Brandingprijs 2011. Podium voor dé Internal Branding uitreiking van het jaar was stadion Galgenwaard in Utrecht. In de finale won het Ahold-concern van de Nationale Nederlanden case.
Lees hier de blog van Marc van Eck over de NIMA Internal Branding Jaarprijs.
De essentie van internal branding
Een merk is één van de krachtigste middelen van een bedrijf om klant en consument op emotioneel niveau aan zich te binden. Het merk is een icoon dat het bedrijf, haar diensten en producten emotionele betekenis geeft. De merkboodschap wordt niet alleen door de externe wereld ontvangen maar ook intern door de medewerkers. Een merk (met haar merkwaarden) kan ook intern worden gebruikt om een proces van identificatie met het bedrijf tot stand te brengen. Hierdoor wordt er bij de medewerkers een directe link gelegd tussen markt en gedrag. Dit noemen we internal branding.
Contact
Wil je via e-mail op de hoogte gehouden worden van de activiteiten, meer weten over deze groep, actief deelnemen of contact met het bestuur? Stuur dan een e-mail naar Manon Raissouni of bel naar 020 - 503 93 48.
LinkedIn en meer informatie
Er is ook een LinkedIn groep voor internal branding. Deze is ook toegankelijk als je geen lid bent van NIMA. Het online netwerk vormt zo een mooie aanvulling op het 'offline' netwerken.
- Je kunt je ook aanmelden voor de gratis maandelijkse nieuwsbrief
- Bekijk alle ledenvoordelen (zoals 50% korting op de toegangsprijzen en gratis het Tijdschrift voor Marketing) en word lid!
Agenda met gerelateerde evenementen
Marketingkalender
-
The Social Conference: Over de impact, het gebruik en de toekomst van social media voor bedrijfsleven
09 februari 2012 -
RM intervisiebijeenkomst: exclusief voor Register Marketeers
16 februari 2012 -
NIMA Expert Class: het managen van verwachtingen
08 maart 2012 -
Clinic: Marktkansen creëren met MVO
08 maart 2012 -
NIMA Expert Class: als je klant een business is
13 maart 2012



