AI in Marketing: Bouw je eigen kloon

Ontdek hoe je een AI-influencer creëert, jezelf kloont en je digitale alter ego laat publiceren

NIMA Member* Gratis
Normaal tarief* € 109,00 (excl. btw)

Nog geen NIMA lid? Neem 1x kosteloos deel door deze code te gebruiken: ONTDEKNIMA

Dit event is geweest
In deze sessie vertelt Jerrel Arkes hoe hij stap voor stap een AI-influencer voor Formule 1 aan het bouwen is. Hij laat zien welke tools hij gebruikt om een digitaal gezicht te creëren, hoe hij posts en video’s automatisch laat genereren en wat zijn plan is om de influencer straks zelfstandig te laten groeien op social media.
 
Daarna deelt Wilco Verdoold zijn ervaring met het klonen van zichzelf met AI. Hij geeft een kijkje in de inrichting, het gebruik en de kansen van een digital twin. 
 
Tot slot laat Kim Pot je in een praktische workshop zien hoe je zélf een AI-kloon maakt. Je kiest een doel, bouwt een eerste versie en leert hoe je met de juiste tools en data snel een werkend prototype neerzet.
Locatie & tijden
NIMA
Diemerhof 42, 1112 XN Diemen
28 november 2025
15:00 - 18:00
Investering
NIMA Member* Gratis
Normaal tarief* € 109,00 (excl. btw)

Nog geen NIMA lid? Neem 1x kosteloos deel door deze code te gebruiken: ONTDEKNIMA

Inschrijven
Dit event is geweest