18 februari 2025

“De perfecte bekroning” – De Koffiejongens over winnen bij de NIMA Marketingprijzen

De redactie

Wat heeft het winnen van de NIMA Marketingprijs jullie opgeleverd?
Het winnen van de NIMA Marketingprijs heeft ons niet alleen externe erkenning gebracht, maar ook intern veel energie gegeven. Het was een mooie bekroning op onze marketingstrategie en heeft deuren geopend naar nieuwe samenwerkingen en mogelijkheden. Meer concreet gaf een grote publicatie in Marketing Tribune ons een uitstekend platform om ons verhaal te delen met de hele marketing community.

Hoe heeft het meedoen aan de NIMA Marketingprijzen jullie als team of organisatie versterkt?
De award onderstreept perfect hoe alles wat we doen op elkaar is afgestemd – daar zijn we enorm trots op. Tijdens het voorbereiden van de pitch moesten we samen kritisch kijken naar onze aanpak en resultaten. Dit zorgde voor waardevolle inzichten en heeft ons ook geleerd om onze successen meer te vieren.

Welke tip zouden jullie geven aan bedrijven die twijfelen om een case in te dienen?

Probeer het gewoon! De gevraagde input is in het begin heel beperkt. En ook een nominatie op de longlist is al een mooie vermelding waard. Daarna was het voorbereiden van de eindpitch ook voor onszelf een hele mooie samenvatting, en daarmee een moment van reflectie, op al het harde werk van het afgelopen jaar.

Met nog enkele dagen tot de deadline van 20 februari is dit hét moment om je case in te dienen. Net als De Koffiejongens kan jouw bedrijf profiteren van extra zichtbaarheid, nieuwe inzichten en waardevolle connecties. Meer weten over de NIMA Marketingprijzen? Bekijk de details en meld je aan via https://www.nima.nl/marketingprijzen/

Gerelateerde artikelen
11 jun 2026
HEMA, Crisp en STOX Energy Socks winnen NIMA Marketingprijzen
Tijdens NIMA Marketing Day zijn de winnaars van de NIMA Marketing Company of the Year Awards bekendgemaakt. HEMA, Crisp en STOX Energy Socks werden bekroond voor hun uitzonderlijke marketingprestaties in 2025. In de categorie Large ging de prijs naar HEMA, Crisp won in de categorie Medium en STOX Energy Socks werd uitgeroepen tot winnaar in de categorie Small.
Lees meer
03 jun 2026
FYEO: ‘We zijn niet meegegroeid met de markt, we hebben ‘m zelf gecreëerd’
Bij FYEO werd marketing ingezet om een markt te ontwikkelen, niet alleen om die te bedienen. Vanuit een vrijwel blanco marketingfundament bouwde de organisatie aan merkvertrouwen, vraagontwikkeling en een consistente cliëntreis. Zo groeide marketing uit tot een strategische discipline die merk, data, operatie en cliëntbeleving verbindt en bijdraagt aan structurele groei.
Lees meer
Complete nieuwsoverzicht