2 mei 2023

Genomineerden NIMA Company of the Year 2022 in de categorie Large zijn bekend

De redactie

Met deze prijzen vieren wij het marketingvak met elkaar en belonen we de bedrijven en marketeers die écht een uitzonderlijke/bijzondere prestatie hebben geleverd en aantoonbaar verschil maken op gebied van maatschappij, economie en duurzaamheid.

De NIMA Marketing Company of the Year prijs is er in drie categorieën: ‘small’ (klein), ‘medium’ (middelgroot) & ‘large’ (groot) bedrijf. Vandaag maken we bekend welke bedrijven van de categorie large genomineerd zijn: 

De genomineerden, zorgvuldig geselecteerd door onze vakjury en gepresenteerd in alfabetische volgorde:

In de week van 15 mei worden de genomineerden in de categorie small en medium bekend gemaakt.

Wil jij aanwezig zijn tijdens de uitreiking van de NIMA Marketingprijzen? Kom dan 15 juni 2023 naar de NIMA Marketing Day in DeFabrique in Maarssen. Meld je hier aan.

Gerelateerde artikelen
10 sep 2026
Sanne Demir treedt toe tot bestuur NIMA Brein & Gedrag Community
Sanne Demir brengt gedragswetenschap, marketing en AI samen. Als nieuw bestuurslid van de NIMA Brein & Gedrag Community wil ze wetenschap en praktijk dichter bij elkaar brengen. Ze ziet vooral kansen op het snijvlak van menselijk gedrag en AI, waar volgens haar belangrijke vragen voor marketeers van de toekomst ontstaan.
Lees meer
07 sep 2026
Mirjam Van Coillie treedt toe tot bestuur NIMA Brand Design Community
Mirjam Van Coillie treedt toe tot het bestuur van de NIMA Brand Design Community. Met bijna 30 jaar ervaring in marketing, design en innovatie wil ze beide vakgebieden sterker verbinden. Vanuit haar ervaring bij merken als Auping, Philips, Gazelle en Cortina brengt ze een strategisch én toekomstgericht perspectief mee.
Lees meer
Complete nieuwsoverzicht