
Digitale toegankelijkheid is niet alleen een wettelijke verplichting, maar biedt ook concrete voordelen voor jouw organisatie. Tijdens het NIMA-webinar ‘Van wettelijke eis naar strategisch voordeel: maak je website toegankelijk‘ deelde Annelies Verhelst (Digitaal Toegankelijk) samen met ervaringsdeskundige Thomas Vlaar (Triple) inzichten over waarom en hoe je digitale toegankelijkheid structureel kunt aanpakken.
Met de European Accessibility Act, die op 28 juni 2025 ingaat, worden veel bedrijven verplicht om hun websites, apps en digitale diensten toegankelijk te maken. Maar het verbeteren van toegankelijkheid is meer dan alleen voldoen aan regels: het vergroot je bereik, verbetert de gebruikerservaring en kan zelfs je SEO en conversie positief beïnvloeden.
In het webinar gingen we in op:
– Waarom 32% van de Nederlanders baat heeft bij digitale toegankelijkheid
– Hoe je toegankelijkheid als strategisch voordeel inzet
– Wat de aankomende wetgeving betekent voor jouw organisatie
– Praktische stappen om meteen te starten
Terugkijken & zelf aan de slag
Heb je het webinar gemist of wil je het nog eens bekijken? Je kunt de opname hier terugkijken:
Wil je direct aan de slag met digitale toegankelijkheid binnen jouw organisatie? Volg dan onze praktijkgerichte training:
20 mei & 23 september: Aan de slag met digitale toegankelijkheid: een plan in één dag
Tijdens deze training, met als gast docent Annelies Verhelst, werk je aan een concreet actieplan en leer je hoe je digitale toegankelijkheid borgt in jouw organisatie.
Lees meer of schrijf je nu in: Training ‘Aan de slag met digitale toegankelijkheid: een plan in één dag‘
Maak niet alleen je website toekomstbestendig, maar zorg ook dat iedereen zonder drempels gebruik kan maken van jouw digitale diensten!